Securo FireBreather vahede tuulutusvõrk

  Laoseisu päring

  Küsi lisainfot
  Tootekood: MV-20mm

  Kirjeldus

  Leegile ja sädemetele vastupidav vahede tuulutusvõrk (Gap Vent)Vahede tuulutusvõrk on Securo poolt arendatud, et tagada tuleohutus väiksmates vahedes fassaadis tagades samal ajal vajaliku tuulutuse. Enamlevinud kasutuskohtadeks on näiteks fassaadi ja katuse laudise ääred.Selle toote unikaalsus seisneb selle elastsuses. Selle võib pressida lapikuks, aga pärast surve eemaldamist võtab see taas oma algse kuju. See omadus muudab vahede tuulutusvõrgu sobivaks kasutamiseks erineva laiusega õhutusvahedes.Seda on lihtne käsitsi paigaldada ja pärast paigaldamist väljastpoolt vaevu märgatav. Samuti on tuulutusvõrk lihtsalt eemaldatav jätmata hoonele ainsatki jälge. Eriti sobilik on tuulutusvõrk kasutamiseks muinsuskaitse/miljööväärtusega hoonetes.

  Vahede tuulutusvõrk on traatvõrgust toru, mille sees on paisuv tuld tõkestav aine. Tuulutusvõrk ei täida paigaldamisel tuulutusvahesid ja tagab vajaliku õhuvoolu. Võrk peab kinni leegi ja sädemed. Tuld tõkestav aine paisub kokkupuutel kuumusega ja täidab koheselt tuulutusava. Teisisõnu see toode peatab nii sädemed kui ka tule leviku.

  Vahede tuulutusvõrk on saadaval 13mm ja 20mm diameetriga. Sobilik vahedele laiusega kuni 16mm.

  Toote andmed

  Tarnitakse soovitud pikkuses.

  Saadaval kahe läbimõõduga: 13mm ja 20mm.

  Katsetatud vastavalt: prEN-1364-6:2016

  Tehnilised andmed

  Securo vahede tuulutusvõrk on valmistatud roostevabast terasest (AISI304) traatvõrgust, mille sees on tuld tõkestav aine (kuumaga paisuv)

  Lisainfo

  Tootja

  Securo

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Securo FireBreather vahede tuulutusvõrk”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga