Tenso P-14

1,07  ( Hind ilma KM-ta: 0,88 )

Tenso P-14 puiduühendus on puidu detailide ühendamiseks liimiga ilma klambrite ja pressideta.

1140 laos

Küsi lisainfot
Tootekood: 145420

Kirjeldus

P-System configurator: http://www.lamello.com/p-system-configurator/

Tenso P-14 puiduühendus on puidu detailide ühendamiseks liimiga ilma klambrite ja pressideta.

Tenso P-14

Tenso P-14 on isekinnituv ühendusliitmik, millel on kolm funktsiooni: joondamine, kinnitamine ja ühendamine. Kinnitusjõu väga kõrge tase võimaldab detaile liimida ilma pitskruvi või surveta. Tuginedes Lamello uuenduslikule P-System profiili soonele, hõlbustab liitmik vaid mõne sekundi jooksul detaili tugevat kinnitamist, ilma et selleks oleks vaja tööriistu.

Kaheosaline varjatud ühendus vastab sisekujunduses täiesti uue ühendusprotsessi rakendamise nõuetele. See on uuenduslik ühendusmeetod, mis hõlbustab enneolematut paindlikkust, kiirust ja lihtsust kogu projekteerimis-, tootmis-, transpordi- ja monteerimisprotsessis. Ehkki ühendusel on suurepärane pingutusjõud, on see versioon ette nähtud kasutamiseks liimimisabina. Liitmiku eellaadimise lisavõimalus enne liimi pealekandmist võimaldab seda nüüd kasutada kõigi nurkade ja ühenduste jaoks. Liitmikelementide individuaalne eellaadimine vähendab märkimisväärselt toorikute ühendamisel vajalikku jõu hulka, mis on kasutajale veel üks eelis. Tenso P-14 minimaalne paigaldussügavus on 14 mm ja seega saab seda kasutada kõigis puitmaterjalides alates 15 mm. Zeta P2 sügavuse seadistus on 14.

Eelised

 • Varjatud, isekinniv ühendus
 • Suur kinnitusjõud
 • Kõigi nurkade jaoks
 • Äärmiselt kiire ja tööriistavaba ühenduste paigaldamine
 • Integreeritavale ühendusele vaatamata transportimiseks virnastatav
 • Saab installeerida nii Zeta P2, kui ka CNC-masinaga

Rakendused

Tenso P-14 on mõeldud kasutamiseks tellimisel ja seeriatootmises mööbli valmistamisel, kaupluste sisustamiseks ja bokside ehitamiseks, aga ka üldiseks sisustuseks. Tenso P-14 populaarsete rakenduste hulka kuuluvad kindlalt liimitud mööbli või raamide kõrval ka alused, katted ja muud piluga ühendused. Lisaks kasutatakse Tenso P-14 sageli valmis värvitud osade jaoks, et vältida jälgi, mis on põhjustatud osade omavaheliseks sundimiseks kasutatud raskustest. Tenso P-14 on ideaalne lahendus ka raskesti kinnitatavate ühenduste jaoks. See võimaldab ka liigset liimi mugavamalt eemaldada.

 • Mööbli, riiuliosade, sisseehitatud riidekappide, köögi ehituse, katete, nähtavate pindade jms iseklammerdavad liimimisvahendid.
 • Varjatud nurgaühenduste ühendusdetailid
 • Pitskruvide lihtsam ja kiirem alternatiiv
 • Kiirem liimimisprotsess; detaile saab virnata kohe pärast liimimist
 • Kohapeal on võimalik ka rakendamine, reguleerimine ja kokkupanek

Lisainfo

Tootja

Lamello

Mõõt

66 × 27 × 9.7 mm

Lõiketera

Ø 100.4 x 7 x 22

Materjal

Klaaskiud tugevdatud plast

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tenso P-14”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga