Tööstusliim 261

21,96  ( Hind ilma KM-ta: 18,00 )

Paksus/läbimõõt
12 mm
15 mm
43 mm
Küsi lisainfot
Tootekood: 261/xx

Kirjeldus

Madal viskoossus. Suure jõudlusega, kõva, elastne liim, pika paigaldusajaga. Keraamika, plastik s.h. Polüpropüleen ja polüetüleen, puit, metall ja klaas.

Liimi nimetus: 261

Liimipulga suurus: 12/15/43mm

Värvus: Helepruun

Paigaldusaeg: Pikk

Koostis: EVA

Madala temperatuuri taluvus: -20°C

Pehmenemistemperatuur: 75°C

Paigaldustemperatuur: 195°C.

 

Tecbond 261 on mitmekülgne ja tugev tööstusliim, mis on võimeline liimima erinevaid materjale, sealhulgas puitu, metalli, klaasi, keraamikat ja paljusid plastmassi, sealhulgas polüpropüleeni. Liimi kõrge nakketugevus ja paindlikkus muudavad selle ideaalseks ka paljudeks üldotstarbelisteks rakendusteks.

Lisaks suurele nakketugevusele on tecbond 261 oma klassi juhtiv väljund, mis vähendab pingutust liimipüstoli päästikule ja tagab, et kasutaja saab väljastada nii palju liimi kui vaja. Lisaks võimaldab 261 pikem lahtiolekuaeg substraatide täpset positsioneerimist enne kokkusurumist, mille järel liim kuivab kiiresti ja liimimine on piisavalt paindlik, et taluda väikeseid aluspinna liikumisi.

Tecbond 261 omadusi saab kohandada vastavalt kasutaja vajadustele, kuna see on võimeline jooksma läbi nii kuum- kui ka madalsulavate aplikaatorite. Liimi töötamine kõrgeimal temperatuuril vähendab selle viskoossust, pikendab selle lahtiolekuaega ja tagab võimalikult tugevad sidemed. Madalamatel temperatuuridel töötamisel ei saa liimi kasutada mitte ainult kuumustundlikel aluspindadel, vaid kõrgem viskoossus vähendab ka longust.

Tecbond 261, mis on saadaval 12 mm ja 15 mm varraste ja 43 mm padrunitena, on koostatud koos erinevate tec ja b-tec aplikaatoritega. See tagab, et nii liim kui tööriist annavad koos kasutamisel optimaalseid tulemusi. Suurima võimaliku väljundi saavutamiseks soovitame kasutada 261 koos 3000, 6000 ja 7000 seeria aplikaatoritega.

Nagu kõik tecbond sarja liimid, ei sisalda tecbond 261 orgaanilisi lahusteid ega kahjulikke kemikaale, mis pealekandmisprotsessis eralduvad. See välistab vajaduse hingamisteede kaitsevahendite järele. Liimil on ka peaaegu piiramatu säilivusaeg ilma raiskamiseta, kuna aplikaatorisse jäänud kasutamata liim sulatatakse lihtsalt uuesti, kui tööriist järgmisel sisse lülitatakse.

Lisainfo

Paksus/läbimõõt

12 mm, 15 mm, 43 mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tööstusliim 261”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga